SC APC - SC APC, Duplex, SM

Ring for pris
3411 1224

  • Huber+Suhner
  • SM 9/125
  • G.657.A2
  • A-B / B-A
  • Nem at ændre til A-A / B-B
  • Ø 2 x 2,0 mm
  • Push Pull
  • Gult, LSZH kabel
  • Vælg længde:
  • Push-pull mekanisme for nem håndtering
  • Nem at ændre polaritet uden brug af værktøj
  • Duplex clips kan tilkøbes

 

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 5E, 3660 Stenløse