• Adaptere / Mellemled
  • Singlemode og Multimode
  • Huber+Suhner - Kvalitetsprodukt fra anerkendt international fiber producent
  • TekCon - Økonomisk alternativ

Er der produkter du ikke finder her - så ring 3411 1224, vi er altid klar til at hjælpe

  • Huber+Suhner eller TekCon
  • SM og MM
  • LC
  • Duplex
  • 2 hole flange
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

  • Huber+Suhner eller TekCon
  • SM og MM
  • LC
  • Duplex
  • Flangeløs
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

  • TekCon
  • SM og MM
  • LC
  • Quad
  • 2 hole flange
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

  • Huber+Suhner
  • SM
  • LC
  • Duplex
  • Indbygget klap
  • 2 hole flange
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

Model/varenr.: 85002200
  • Huber+Suhner
  • SM
  • LC APC
  • Duplex
  • Indbygget klap
  • Flangeløs
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

  • Huber+Suhner eller TekCon
  • SM og MM
  • SC
  • simplex
  • 2 hole flange
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

  • Huber+Suhner eller TekCon
  • SM og MM
  • SC
  • simplex
  • Flangeløs
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

  • TekCon
  • SM
  • SC
  • Simplex
  • Flangeløs
  • Med Klap
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

  • Huber+Suhner eller TekCon
  • SM og MM
  • SC
  • Duplex
  • 2 hole flange
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

Model/varenr.: 85026800
  • Huber+Suhner
  • SM
  • SC sx footprint
  • simplex
  • 2 hole flange
  • Keramiske sleeves
  • Indbygget klap for beskyttelse

Normalt Lagervare

Model/varenr.: 23039776
  • Huber+Suhner
  • SM APC
  • Duplex
  • 2 hole flange
  • SC sx footprint
  • Keramiske sleeves
  • Indbygget klap for beskyttelse

Normalt Lagervare

  • Huber+Suhner
  • SM
  • LC / LX.5
  • Kan vendes
  • Duplex
  • SC sx  footprint
  • Flangeløs
  • Keramiske sleeves
  • Vælg type:

Normalt Lagervare

Model/varenr.: 22659263
  • Huber+Suhner
  • SM
  • FCPC
  • simplex
  • Wide key
  • D-hole
  • Keramiske sleeves

Normalt Lagervare

  • TekCon
  • SM
  • FC APC
  • simplex
  • Wide key
  • Keramiske sleeves

Normalt Lagervare

  • Huber+Suhner eller TekCon
  • SM / MM
  • ST
  • simplex
  • D-hole
  • Keramiske sleeves

Normalt Lagervare

Model/varenr.: 84150845
  • Huber+Suhner
  • SM / MM
  • SC sx footprint
  • Key up / Key down
  • 2 hole flange
  • Black

Normalt Lagervare

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 5E, 3660 Stenløse