LC UPC - LC UPC, PP Duplex, SM

  • Huber+Suhner
  • SM 9/125
  • G.657.A2
  • A-B / B-A (nem at ændre til A-A / B-B)
  • Ø: 2 x 1,7 mm
  • Push Pull holder for nem håndtering
  • Gult, LSZH kabel
  • Vælg mellem flere længder:

Normalt Lagervare

Log ind her for at købe

 

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 5E, 3660 Stenløse