LC UPC - LC UPC, PP Duplex, SM

Ring for pris
3411 1224

  • Huber+Suhner
  • SM 9/125
  • G.657.A2
  • A-B / B-A
  • Ø: 2 x 1,7 mm
  • Push Pull
  • Gult, LSZH kabel
  • Vælg længde:

Normalt Lagervare

 

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 5E, 3660 Stenløse