LC APC - LC UPC, XD Duplex, SM

  • Huber+Suhner
  • SM 9/125
  • G.657.A2
  • A-B / B-A (nem at ændre til A-A / B-B)
  • Ø: 2,1 mm (1 kabel med 2 fiber)
  • Integreret arm for nem håndtering
  • Gult, LSZH kabel
  • Vælg mellem flere længder:

Normalt Lagervare

 

Log ind her for at købe
  • Fylder 50% mindre i skabet - 2 fiber i samme kabel (Ø 2,1mm)
  • Kan pakkes extremt tæt - Integreret arm for nem håndtering
  • Nem at ændre polaritet uden brug af værktøj

 

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 5E, 3660 Stenløse