LC APC - SC UPC, Duplex, SM

  • TekCon
  • SM 9/125
  • G.657.A1
  • Ø: 2 x 2,0 mm
  • Gult LSZH kabel
  • Vælg længde:

Normalt Lagervare

 

Model/varenr.: 011-1LCASC09DYE
Vægt: 0,1 kg
Log ind her for at købe

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

   Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 5E, 3660 Stenløse

spacer