SC APC - SC APC, Simplex, SM

  • TekCon
  • SM 9/125
  • 0,5 meter
  • G.657.A2
  • Ø: 1 x 2.0 mm
  • Hvidt, LSZH kabel

Normalt Lagervare

Model/varenr.: 011-0.5SASA9SWHWB
Log ind her for at købe

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 5E, 3660 Stenløse