• ‘’All-in-one’’ multifunction testere
    • OTDR
    • Light Source
    • Optical Power Meter
    • Optical Probe
    • Visual Fault locator
    • RJ45 CAT5/e, CAT6/e

Er der produkter du ikke finder her - så ring 3411 1224, vi er altid klar til at hjælpe

Model/varenr.: OTDR-1000
    • Jonard Tools
    • Mini Pro tester
    • ‘’All-in-one’’ multifunction tester
    •  OTDR
    • SM 1310, 1550 nm
    • Light Source
    • SM 1310, 1550 nm
    • Optical Power Meter
    • SM 1310, 1490, 1550 nm
    • MM 850, 1300 nm
    • Visual Fault Locator Port
    • 500m
    • RJ45 CAT5/e, CAT6/e
    • Sequence tester
    • Length tracker
    • Adaptorer
    • FC/UPC, SC /UPC, LC/UPC
    • Datablad

Ring for pris
3411 1224

Model/varenr.: 091-OPTPROBE
    • Dimension
    • Smart Optical Prope
    • ‘’All-in-one’’ tester
    • Hurtig opstart < 1,0 sec.
    • Non contact probe power test
    • LC, SC
    • Optical Power Meter
    • SM 1310, 1490, 1550 nm
    • MM 780,  850, 1300 nm
    • Test type
    • dBm, dB, mW, uW, nW
    • Visual Fault Locator Port
    • 1mW
    • RJ45 CAT5/e, CAT6/e
    • Sequence tester
    • Line tracking
    • Datablad

Ring for pris
3411 1224

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

   Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 5E, 3660 Stenløse