LC APC - LC APC push-pull, SM 9/125, Simplex patchkabel

Ring for pris
34 11 12 24

  • SM 9/125
  • A-B / B-A (nem at ændre til A-A / B-B)
  • G657A2 fiber
  • Ø 2 x 1,8 mm
  • Gult kabel
  • LSZH
  • Keramiske feruler
  • Vælg mellem flere længder:

 

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 5E, 3660 Stenløse