SC APC - SC UPC, Patchkabel, Simplex, SM 9/125, Ø 2,0mm

SC APC - SC UPC, Patchkabel, Simplex, SM 9/125, Ø 2,0mm

Vælg mellem flere længder!

Model/varenr.: 010-20ASSC20-0001-04
Vægt: 0.100
Log ind her for at købe

SC APC - SC APC, Patchkabel, Simplex, SM 9/125, Ø 2,0mm

  • Gult simplex kabel Ø 2,0mm
  • G657A1 fiber
  • Keramiske feruler
  • LSZH
  • Temperatur område fra -40 til +80 grader.
  • Grade B
  • IL:  Max. 0,25dB (97%)
  • IL: Gennemsnit: 0,12dB
  • RL: Min. 55dB (UPC) - Min. 65dB (APC)

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST EKSKLUSIV MOMS OG LEVERING

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 7E, 3660 Stenløse