LC UPC - LC UPC, SM 9/125, Duplex patchkabel

  • SM 9/125
  • G657A1 fiber
  • 2 x Ø 2,0 mm
  • Gult kabel
  • LSZH
  • Keramiske feruler

Vælg mellem flere længder:

Vægt: 0.100
Log ind her for at købe

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST EKSKLUSIV MOMS OG LEVERING

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 7E, 3660 Stenløse