Single mode (9/125) adaptorer

  • keramiske sleeves
  • LSZH materiale

Er der varer du ikke finder her, eller er der opgaver/projekter du ønsker hjælp til, så kontakt os ! 

Model/varenr.: 010-10-SCSC-S31

SC UPC Simplex adaptor, SM 9/125 - blå

Model/varenr.: 010-10-SCSC-D32

SC UPC Duplex adaptor, SM 9/125 - blå

Model/varenr.: 010-10-LCLC-D31

LC UPC Duplex adaptor, SM 9/125 - blå

Model/varenr.: 010-10-LCLC-Q32

LC UPC Quad adaptor, SM 9/125 - blå med 2 huls flange

Model/varenr.: 010-20-ASAS-S21

SC APC Simplex adaptor, SM 9/125 - grøn

Model/varenr.: 010-20-ASAS-D22

SC APC Duplex adaptor, SM 9/125 - grøn

Model/varenr.: 010-20-ALAL-D21

LC APC Duplex adaptor, SM 9/125 (SC foot print) - grøn

Model/varenr.: 010-20-ALAL-Q22

LC APC Quad adaptor, SM 9/125 - grøn

Model/varenr.: 010-10-STST-S16

ST UPC Simplex adaptor, SM 9/125

D hul format

Model/varenr.: 040-UDI1016455

F3000 APC Simplex adaptor

Ring for pris
34 11 12 24

Model/varenr.: 040-UDI1019483

F3000 Service adaptor

Ring for pris
34 11 12 24