Flangeløse Single Mode (9/125) adaptorer med indbygget shutter

Alle produkterne leveres med

  • Keramiske sleeves
  • LSZH materiale

Er der varer du ikke finder her, eller er der opgaver/projekter du ønsker hjælp til, så kontakt os ! 

Model/varenr.: XPPSC00335/01

SC UPC Simplex adaptor, SM 9/125 - Flangeløs med indbygget shutter

Model/varenr.: XPPSC00336/01

SC APC Simplex adaptor, SM 9/125 - Flangeløs med indbygget shutter