LC UPC - LC UPC, SM 9/125, Duplex patchkabel

  • SM 9/125
  • G657A1 fiber
  • 2 x Ø 2,0 mm
  • Gult kabel
  • LSZH
  • Keramiske feruler
  • Vælg mellem flere længder:

Normalt Lagervare

 

Vægt: 0.100
Log ind her for at købe
  • Temperatur område fra -40 til +80 grader.
  • IL:  Max. 0,25dB (97%)
  • IL: Gennemsnit: 0,12dB
  • RL: Min. 55dB

INDHOLD COPYRIGHT © TEKLET APS - ALLE PRISER ER VIST I DANSKE KRONER (DKK) EKSKLUSIV MOMS 

 

Teklet ApS, CVR-nr. 3656 3737, Knud Bro Alle 7E, 3660 Stenløse