Flangeløse Multi Mode adaptorer

  • keramiske sleeves
  • LSZH materiale

Er der varer du ikke finder her, eller er der opgaver/projekter du ønsker hjælp til, så kontakt os ! 

Model/varenr.: 010-30-SCSC-S60

Flangeløs SC Simplex adaptor, Multi mode - Beige

Passer til multi mode 50/125 og 62,5/125, OM1, OM2

Model/varenr.: 010-30-SCSC-S60

Flangeløs SC Simplex adaptor, Multi mode - Beige

Passer til multi mode 50/125 og 62,5/125, OM1, OM2

Model/varenr.: 010-41-SCSC-S40

Flangeløs SC Simplex adaptor

  • Multi mode 50/125
  • OM3
  • Aqua
Model/varenr.: 010-41-LCLC-D40

Flangeløs LC Duplex adaptor

  • Multi mode 50/125
  • OM3
  • Aqua