19" skuffer monteret med MM pigtails og adaptorer

Alle produkterne leveres med

  • X antal pigtails (vælges ved bestilling)
  • X antal adaptorer
  • X antal blindpropper (alle huller uden adaptorer lukkes med blindprop)
  • Splidsekassette(r)
  • Semi tight pigtails (minímum 1m stripning)

Er der varer du ikke finder her, eller er der opgaver/projekter du ønsker hjælp til, så kontakt os 

Bestil renseprodukter til dine 19" skuffer her -> Renseprodukter

Model/varenr.: 020-111-1106-30SCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC PC pigtails

OM1 -  62,5/125

Simplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 12)

Model/varenr.: 020-111-1106-30LCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal LC PC pigtails

OM1 -  62,5/125

Duplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 24)

Model/varenr.: 020-111-1103-30SCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC PC pigtails

OM1 - 62,5/125

Duplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 24)

 

Model/varenr.: 020-111-1106-40SCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC PC pigtails

OM2 - 50/125

Simplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 12)

Model/varenr.: 020-111-1106-40LCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal LC PC pigtails

OM2 -  50/125

Duplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 24)

 

Model/varenr.: 020-111-1103-40SCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC PC pigtails

OM2 - 50/125

Duplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 24)

Model/varenr.: 020-111-1106-41SCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC PC pigtails

OM3 - 50/125

Simplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 12)

Model/varenr.: 020-111-1106-41LCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal LC PC pigtails

OM3 -  50/125

Duplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 24)

Model/varenr.: 020-111-1103-41SCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC PC pigtails

OM3 - 50/125

Duplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 24)

Model/varenr.: 020-111-1106-42SCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC PC pigtails

OM4 - 50/125

Simplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 12)

Model/varenr.: 020-111-1106-42LCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal LC PC pigtails

OM4 -  50/125

Duplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 24)

 

Model/varenr.: 020-111-1103-42SCNC9B-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC PC pigtails

OM4 - 50/125

Duplex adaptorer

Vælg antal pigtails! (max. 24)