19" skuffer monteret med SM 9/125 adaptorer

Alle produkterne leveres med

  • X antal adaptorer (vælges ved bestilling)
  • X antal blindpropper (alle huller uden adaptorer lukkes med blindprop)

Er der varer du ikke finder her, eller er der opgaver/projekter du ønsker hjælp til, så kontakt os 

Bestil renseprodukter til dine 19" skuffer her -> Renseprodukter

Model/varenr.: 020-111-1106-SCUS-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC UPC Simplex adaptorer

Husk at bestille pigtails, splidsekassette(r) og kabel tilbehør!

Vælg antal adaptorer!

Model/varenr.: 020-111-1106-LCUD-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal LC UPC Duplex adaptorer

Husk at bestille pigtails, splidsekassette(r) og kabel tilbehør!

Vælg antal adaptorer!

Model/varenr.: 020-111-1103-SCUD-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC UPC Duplex adaptorer

Husk at bestille pigtails, splidsekassette(r) og kabel tilbehør!

Vælg antal adaptorer!

Model/varenr.: 020-111-1106-ASAS-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC APC Simplex adaptorer

Husk at bestille pigtails, splidsekassette(r) og kabel tilbehør!

Vælg antal adaptorer!

Model/varenr.: 020-111-1106-ALAD-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal LC APC Duplex adaptorer

Husk at bestille pigtails, splidsekassette(r) og kabel tilbehør!

Vælg antal adaptorer!

Model/varenr.: 020-111-1103-ASAD-2

19" fiberskuffe, 1HE - 12 huls monteret med X antal SC APC Duplex adaptorer

Husk at bestille pigtails, splidsekassette(r) og kabel tilbehør!

Vælg antal adaptorer!